piatok 20. septembra 2013

Ahoj :3

Na začiatok môjho blogu sa chcem predstaviť :). Moje meno je Ajka, ale volajte ma Angel (tak ma volajú ostatní). Už dlhšiu dobu som si chcela vytvoriť taký blog, ktorý je bez poplatkov, a narazila som potom na túto mobilnú aplikáciu Blogger a nevidela som, že by mal nejaké poplatky :). Tak dúfam, že nieje :P :). Ale k veci.
Chcela som si vytvoriť preto blog, lebo videla som ostatné blogy, ako na svojich blogoch píšu o sebe a vyjadrujú sami seba, a to som chcela aj ja tu celú dobu "vyjadriť samu seba" :). Totiž ja som veľmi tichá a nie moc sebavedomá, a to mi potom robí zdravotné problémy (nechcem teraz vravieť aké mám problémy). A dúfam, že keď sa naučím tu na svojom blogu sa vyjadrovať, tak potom budem lepšia k samej sebe :). Ja viem aj to, že mi Pán Boh pomáha, ale bojovať sa budem musieť naučiť sama.
Tak dúfam, že mi to pôjde :).
Pardon, že toľko píšem :P :). Tak poviem ku koncu ešte niečo o sebe :).
Mám 16 rokov a študujem na Konzervátoriu priečnu flautu :). A mám staršiu sestru Veroniku, ktorá spieva (má dokonca aj klipy ;) ) a potom mladšieho brata Tomáša :). Mám aj mamku, ktorá je lekár. A potom ocka, ktorý učí gitaru. A doma mám ešte rybičky a 3 papagáje (jeden z nich dokonca aj hovorí :D). A ja ich moc ľúbim :3 :D. A Moje hobby sú: Anime a manga, spievanie, hranie na klavíri, gitare (všeliakej okrem basovej), priečna flauta a kreslenie :3 :).
Tak dúfam, že som vás na začiatok zaujala a prídete sa na môj blog aspoň pozrieť (aspoň na minútku pls, nech tu nepíšem potom pre nič, za nič :/). Tak zatiaľ sa majte :)

S pozdravom Angel- vaša blogerka :)

3 komentáre:

 1. Vyzerá to tak, že ste hudobnícka rodina :D Ja takisto hrajem na klavír (už je to nejaký piatok) a tiež mám papagáje... Hoci nie sú nejako výrečné :D :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak ano sme :D a chcela by som ta niekedy počut na klaviri :D :3 a ake mate papagaje? :D

   Odstrániť
  2. Nechcela, ver mi :D Alebo by ťa to skoro prešlo :D

   Tak mi nemáme také veľké, ale asi vy áno, keďže rozprávajú, čo? :D My máme papagájca vlnkovaného (to malé čudo sa radí k papagájom, nie? :D dúfam... ) a korelu :)

   Odstrániť